G Data InternetSecurity

Çok kapsamlı güvenlik yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 349 MB
  • Version 2012
  • Dil Türkçe
  • Firma G DATA Software
G Data InternetSecurity son derece kullanışlı bir güvenlik programıdır.  G Data InternetSecurity ile bilindik bütün internet güvenlik programlarını unutabilir, bilgisayarınızı korumada yeni bir sayfa açabilirsiniz. 
G Data InternetSecurity son derece kullanışlı bir güvenlik programıdır. 

G Data InternetSecurity ile bilindik bütün internet güvenlik programlarını unutabilir, bilgisayarınızı korumada yeni bir sayfa açabilirsiniz. 

Bilgisayarınızı en yüksek düzeyde koruyan son sistem teknoliji ile güvenliğinizi siz de hissedecek, hızını hiç kesilmeden doyasıya yaşayacaksınız.  

G Data InternetSecurity ile birlikte bilinmeyen virüslerden bilgisayarınızı koruyabilir, maksimum düzeyde güvenlik sağlayabilirsiniz. Her anlamda tam kapsamlı bir koruma sağlayan  G Data InternetSecurity, tek tıklamayla çalışan kullanıcı arayüzüyle bütün bölümlere tek bir yerden ulaşmanızı sağlıyor. 

Program içeriğinde antispam, çocuk filtrelemesi, kişisel firewall, güncelleme gibi işlevleriyle kullanıcılara gerekli kolaylığı sağlayarak dışardan gelen tehditleri anında engellemektedir. 

Eğer yüksek düzelde koruma istiyorsanız bu program tam size göre. Program özellikleri sayesinde size zaman tasarrufu sağlar,çift ve dört çekirdekli işlemcilerde yük dağılımı yaparak ciddi anlamda tasarruf etmenizi sağlamaktadır. DoubleScan teknolojisi ile 5 kat daha hızlı internet keyfi yaşayabilirsiniz. 
G Data InternetSecurity indir